תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
הדפס גיליון גומי

הדפס גיליון גומי

הדפס גיליון גומי עיצוב חדש וגומי גומי פופולרי עבור סוליות הנעל גיליון גומי איכותי אשר משמש לייצור הבלעדית של הנעליים זמין עיצובים אופנתיים חדשים וצבעים שונים גליונות העקב גומי משמשים לייצר את העקב של הנעליים גיליונות גומי embossed בעיצוב של נשים. ..

הדפס גיליון גומי

עיצוב חדש וגליון גומי פופולרי עבור סוליות הנעל

גיליון גומי באיכות גבוהה אשר משמש לייצור הבלעדית של נעליים

זמין בעיצובים אופנתיים חדשים בצבעים שונים

גיליונות העקב גומי משמשים לייצר את העקב של נעליים

גיליונות גומי מובלטים בעיצוב נשים

משמש לייצור הבלעדית של הנעליים

הדפס ידע על גיליון גומי

סוליות

1, על פי הנקודות החומריות היחידות:


① גומי תחתית: גומי טבעי הוא בדרך כלל ללבוש עמידים, קר עמידים, מתקפל עמידים ויש לו ביצועים טובים. עם זאת, הגומי המשמש לייצור בלעדי לעתים קרובות יש להוסיף חומרים אחרים בעלות נמוכה. אם הוא הוסיף באופן מופרז, זה יהיה לצמצם במידה ניכרת את התנגדות קיפול ללבוש התנגדות. גומי הבלעדי הוא לעתים קרובות משקל כבד.


② שונה PVC (הידוע בכינויו: תחתית פלסטיק): התנגדות קר עניים, את הטמפרטורה נמוכה יותר את הסוליות, להיפך, ככל הטמפרטורה גבוהה יותר את הסוליות. קיפול, שחיקה ההתנגדות צריכה להיות גם מבוססת על הנוסחה, משקל כבד PVC בסוף.


③ TPR התחתונה: כמות PVC בסוף הגומי ואת האור בסוף משטח דהוי, עמידות קר יותר, קיפול, ללבוש התנגדות מבוססת גם על הנוסחה עשויה להיות.


④ פוליאוריטן התחתון (תחתית PU): משקל קל, בדרך כלל מתקפל, ללבוש עמידים, קר יותר.


⑤ עור תחתית: outsole עור לעתים קרובות צריך להוסיף סרט, לנשימה, זיעה טוב יותר, עלות גבוהה יותר, קר, קיפול עדיף, ללבוש התנגדות בכלל. עור outsole בדרך כלל עשוי עור.


⑥ EVA בסוף (הידוע בכינויו קצף בסוף): משקל קל, אבל הלחץ הוא גרוע, לעתים קרובות בקלות מעוות לאחר הריבאונד הוא לא קל. קשיחות הקרה, התנגדות ללבוש, התנגדות מתקפלת בכלל.


⑦ תחתית מרוכזת: שילוב של מספר חומרים המכונה את החלק התחתון של הקומפוזיציה הסופית של היחיד יכול להיות מחולק לעקב ואחריו כף, הסרט לאורך כף היד ואת החלקים האחרים, על פי חלקים שונים של דרישות פונקציונליות שונות ניתן לשלב עם האמור לעיל היתרונות של חומרים משולבים. העלות של התחתית הכללית מורכב מאשר העליון ארבעה outsole.


Hot Tags: גיליון גומי הדפסה, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה