תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
גיליון גומי צבעוני

גיליון גומי צבעוני

סדין גומי צבעוני תיאור המוצר: צבעוני גומי גיליון ידע כל החומרים המשמשים לייצור vamps קולקטיבית המכונה עור, עור מחולק לשתי קטגוריות של עור טבעי עור. (1) סיווג עור טבעי: עור ①: מחולק עור צהוב, ...

סדין גומי צבעוני

תיאור מוצר:

שם המוצר

קצף גומי גיליון

גודל

100X110CM, 100x100, וכו '

עוֹבִי

2.0 ל 8.0mm

צבע בסיס

שחור, חום, בז '

צבע משטח

כל הצבעים & כל עיצובים להיעשות על פי דרישת הלקוח

קַשִׁיוּת

חוף א

מראה גמור

צד אחד shinny ו צד אחר מחוספס עבור דבק.

איכות

אנו יכולים להפוך את האיכות כדרישת הלקוח.

צבעוני גומי גיליון הידע

כל החומרים המשמשים לייצור vamps קולקטיבית המכונה עור, עור מחולק לשתי קטגוריות של עור טבעי עור.


(1) סיווג עור טבעי:

① עור: מחולק עור צהוב, עור תאו, כוח כללי של עור צהוב טוב יותר עור תאו. על פי גיל הפרה, ניתן לחלק את עור הבקר לעור פרה, עגל, פרה בינונית, פרה גדולה, פרה עם הגיל הצעיר, ככל שהפרהיד יקר יותר, ככל שהציפור גבוהה יותר, אך אין זה אומר שככל שהפרה cowhide, טוב יותר את כוח cowhide. עור ניתן לחלק את השכבה הראשונה ואת הקומה השנייה, השכבה הראשונה משמשת בדרך כלל כדי להפוך את הנעליים העליון, הקומה השנייה משמשת בדרך כלל לעשות נעלי ספורט, נעליים, רגליים. המחיר של השכבה הראשונה של העור הוא הרבה יותר גבוה מאשר המחיר של שתי שכבות של עור.


② כבש: מחולק עור כבש, עזים שתי קטגוריות. עזים כללי טובים יותר מהמהירות של עור כבש, ורכות ועור נוח של עור כבשים עדיף על עזים. הכבש הוא בדרך כלל לא נבדל על ידי הגיל של הכבשים.


③ pigskin: אשר בדרך כלל פחות בשימוש בחלק העליון, מספר גדול יחסית של נעלי ילדים, pigskin מחירים נמוכים יותר, אשר משמשים בדרך כלל נעליים למבוגרים Lippi. פיגסקין מחולק בדרך כלל לקומה הראשונה והקומה השנייה, השכבה הראשונה של כוח עדיף, הקומה השנייה של פחות חזקים, אבל השכבה הראשונה של המחיר הוא בערך פי חמישה יקר יותר מהקומה השנייה.


עורות בעלי חיים אחרים, כגון עור תנין, עור קנגורו, עור, עור לטאה, עור נחש, עור פנינה, עור יען, עור יען, עור צפרדע, העור החיה הנדיר מקור עור, ולכן ייצור נעליים לעיתים קרובות המחירים, אבל אין זה אומר כי עור המהירות של לובש טוב.


Hot Tags: גיליון גומי צבעוני, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה