תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
גיליון סוליות גומי

גיליון סוליות גומי

גומי Soles גיליון גומי Soles גיליון ידע. עם השימוש גומי בכיתה תרמופלסטיים אלסטומר ושימוש אלסטומר תרמופלסטיים, הוא גומי ופלסטיק באמצעות מיזוג פיזי או שיטות כימיות עשויות סוג חדש של חומר כדי להתגבר על כמה חסרונות של שני ...

גיליון סוליות גומי

2014-A-1 (1).JPG

גומי Soles גיליון ידע


. עם השימוש של גומי בכיתה תרמופלסטיים אלסטומר ושימוש אלסטומר תרמופלסטיים, הוא גומי ופלסטיק באמצעות תערובת פיזית או שיטות כימיות עשויות סוג חדש של חומר כדי להתגבר על כמה חסרונות של שני חומרים, האם הנעל אידיאלי סינתטי חומר, יש עמיד במים עמיד למים, עמידות בפני קורוזיה, התנגדות ללבוש טוב ומאפיינים אחרים, נמצאים בשימוש נרחב בתהליך הנעל ההחלטות, כגון חיקוי עור, גומי EVA כך בסוף. גומי ופלסטיק, קולקטיבי התייחס תעשיות גומי ופלסטיק, הם כולם מוצרים בת של נפט. הם אותו מקור, אבל בתהליך של הפיכת מוצרים, אבל לא את אותם תכונות פיזיות, השימוש הוא עוד יותר. גומי המשמש את הצמיג של מגוון רחב של פלסטיק בטכנולוגיה הביקוש בשוק ולהשתמש נרחב יותר, בחיי היומיום לא ניתן להפריד.


בקיצור, ההבדל המהותי ביותר בין פלסטיק וגומי הוא עיוות פלסטיק מתרחשת כאשר דפורמציה פלסטית, בעוד הגומי הוא עיוות אלסטי. במילים אחרות, הפלסטיק אינו חוזר בקלות למצבו המקורי לאחר עיוות, וגומי הרבה יותר קל. גמישות פלסטיק הוא קטן מאוד, בדרך כלל פחות מ -100%, בעוד הגומי יכול להגיע 1000% או יותר. תהליך דפוס פלסטיק הרוב המכריע של השלמת תהליך המוצר יושלם; ואת תהליך דפוס גומי גם צריך תהליך וולקניזציה. פלסטיקה וגומי שייכים לאותם חומרים פולימריים, המורכבים בעיקר משני אטומים של פחמן ומימן, בעוד שאחרים מכילים כמות קטנה של חמצן, חנקן, כלור, סיליקון, פלואור, גופרית ואטומים אחרים, הביצועים שלה מיוחדים, השימוש גם מיוחד. בטמפרטורת החדר, הפלסטיק מוצק, קשה ואינו יכול להיות מעוות. קשיות הגומי אינו גבוה, גמיש, ניתן למתוח יותר, להפסיק למתוח ניתן לשחזר את מצבו המקורי. זאת בשל המבנים המולקולריים השונים שלהם. הבדל נוסף הוא כי פלסטיק ניתן למחזר שוב ושוב, בעוד הגומי לא ניתן למחזר, יכול רק להיות מעובד לתוך גומי מושבים, ולאחר מכן זמין. פלסטיק ב 100 מעלות עד 200 מעלות כאשר המורפולוגיה וגומי ב 60-100 מעלות כאשר המורפולוגיה דומה.


Hot Tags: גיליון סוליות גומי, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה