תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
נעלי גומי בלבד

נעלי גומי בלבד

נעליים בלעדיות גומי גומי נעליים נעליים ידע אין שכבת הדרמיס של השכבה השנייה של העור, הוא רקמות סיבי (שכבת רשת), חומר כימי ריססו או מכוסה PVC, עיבוד הסרט PU, כך ההבחנה בין השכבה הראשונה של העור ואת השכבה השנייה של העור הוא ...

נעליים בלעדיות גומי

女鞋组合底02.jpg


נעלי גומי הבלעדי ידע

אין שכבת dermis של השכבה השנייה של העור, הוא רקמות סיבי (שכבת רשת), חומר כימי ריססו או מכוסה PVC, עיבוד הסרט PU, ולכן ההבחנה בין השכבה הראשונה של העור לבין השכבה השנייה של העור הוא דרך יעילה לבחון את צפיפות הסיבים האנכית.


השכבה הראשונה של העור על ידי שכבת עורי דחוס דק וקשורה מקרוב יחד עם שכבת רשת מעט רופף מורכב שילוב של כוח טוב, גמישות ופלסטיות תהליך וכן הלאה.


השכבה השנייה של העור היא רק שכבת רקמה סיבית רופפת (שכבת רשת), ורק לאחר ריסוס חומרי גלם כימיים או משטח השחזה ניתן להשתמש כדי להפוך מוצרי עור, היא שומרת על מידה מסוימת של גמישות טבעית ומאפיינים תהליך פלסטיות, אבל פחות כוח , הגישה שלה דורשת את אותה רמה של העור.


ההבדל הוא שיש לו אפקט fluff, יכול לייצר סדרה של השפעות שונות מן השכבה הראשונה. השימוש הכללי של קשמיר יותר pigmeat, ועוד עבור תהליך מיוחד לנגב קטיפה. יש גם לייצור של העור הפופולרי של היום, טכנולוגיית עיבוד עור שונה במקצת, אבל אותה הבחנה.


Hot Tags: נעלי גומי הבלעדי, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה