תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
גיליון גומי מאט צבע

גיליון גומי מאט צבע

גיליון גומי גיליון מאט סדר תהליך · חקירה · הצעת מחיר · אישור לדוגמה · ביצוע חשבונית · ייצור גורפת · בקרת איכות · היתרה מאזן · משלוח מטענים · עמילות מכס · מטענים תביעה גיליון גומי צבע מאט צבע Thermoplastic Polyurethanes / Polyopthanes Thermoplastic ...

סדין גיליון גומי

תהליך הזמנה

·חֲקִירָה

·ציטוט

· אישור לדוגמה

· ביצוע חשבונית

·ייצור בכמויות גדול

· פיקוח איכותי

· העברת יתרה

· משלוח מטענים

·בדיקת מכס

· תביעת מטענים

גומי גיליון צבע מאט הידע

פוליאוריתנים תרמופלסטיים / פוליאוריטן תרמופלסטיים (TPU / TPU) סוגי הנעליים הללו הפכו מעניינים יותר בשל ההתפתחויות החדשות של ספקי החומרים. תרמופלסטיים פוליאוריטן תרמופלסטיים רזה ומפוחת פוליאוריטן תרמופלסטיים מנופחת יהפכו שילוב חומר חדש בעתיד


פחות או יותר, העיקרון שלה פוליאוריטן / פוליאוריטן שיטות הייצור יש שילוב של חומרים. פוליאוריטן תרמופלסטי מכסה מגוון רחב של קשיות, בתעשיית ההנעלה, ערך קשיות החוף מ 55A כמעט 85A, למעשה, עמידות ללבוש מעולה שלה עמידות להחליק, פוליאוריטן תרמופלסטיים הניח תהליך גילוף טוב. פוליאוריטן תרמופלסטיים מנופחת מוכן עכשיו את תהליך העירוי, כלומר יצרנים מסוגלים לדלג על ייצור חומר שילובים מ polyurethanes תרמופלסטיים כדי polyurethane תרמופלסטיים / polyurethanes תרמופלסטיים בתקופה קצרה של זמן.


בעיבוד, לעומת פוליאוריטן, פוליאוריטן תרמופלסטיים יש יתרונות גדולים. שקיות פוליאוריתן תרמופלסטיות זמינות בהזנה, היה פרטני. שום מומחיות בתחום הכימי אינה מעורבת, והמפעיל לא צריך להיות נאלץ להתאים מספר רב של פרמטרים שונים במכונה בעת הפעלת המכונה. תרמופלסטיים פוליאוריתן / פוליאוריתן (TPU / PU) כנראה שילוב החומר הנפוץ ביותר כיום. פוליאוריטן תרמופלסטיים / פוליאוריתנים יש יתרונות רבים. ראשית, ניתן להשלים את תהליך הסנדלר בתהליך חד-פעמי. בתהליך זה, פוליאוריטן תרמופלסטיים משמש לייצור outsoles הנעליים, פוליאוריטן משמש כדי להפוך את הנעליים midsoles. עניין קיצוני לתהליך היצירה הישיר התחתונה הוא השילוב בין outsole הנעליים עשוי פוליאוריטן תרמופלסטיים קומפקטי לבין משקל נמוך משקל midsole מוקצף מתוך פוליאוריטן תגובתי עצמית. כתוצאה מן השילוב, סוליות מרוכבים עם outsole מאוד שחיקה עמידים ואת midsole נעל מוכן נוחות מיוצרים.


בנוסף למאפיינים הפיזיים המצויינים שלהם, נעלי הצחצוח העשויים מפוליאוריטן תרמופלסטיים עומדים בצרכים של עיצוב מודרני, תוך שימוש בסוליות שקופות או בסוליות צבעוניות לתהליכי יציקה ישירים. פוליאוריטן תרמופלסטי רב תכליתי / פוליאוריתן (MTPU / PU) מעצבים ויצרנים נרגשים להשתמש בהליכי הזרקה פוליאוריטן תרמופלסטיים ובתהליך ה- DESMA החדש ליצירת סוליות בעלות שלושה צבעים. זה מאפשר תהליך אחד, שלושה צבעים או פונקציות. החומר הצבעוני מוזרק לתוך המעבר במסגרת עובש על ידי זוג של ציוד דפוס הזרקה וממלא את השטח הבלעדי עד שיקול דעתו של המשתמש. לאחר התקשות, החומר הוא שפך, ובכך להרכיב את outsole. ואז להזריק נעליים בסופו של דבר, כי הוא השלים הייצור. כל השלבים נעשים על אותו מחשב כחלק בלתי נפרד מהתהליך כולו. לא מעובד, לא למכירה. לא רק זה לשמור טיפול, הפצה החומר צעדים, זה גם מגדיל את האיכות ואת הכלכלה של המוצר. תהליך אחד, תכונות יחיד יחיד, תהליך DESMA במהירות מנצל את אופי בלתי מוגדר של המוצר החדש. עכשיו, לא רק את הקטגוריה היחידה ניתן להבחין על ידי צבע, אבל זה יכול גם להיות מובחן על ידי קשיות, פונקציה, כוח ומאפיינים. לדוגמה, יתרונות אלה מאפשרים ליצרני נעלי בטיחות להציע נעליים עם קטגוריה מיוחדת של תמיכה או ידידותיות למשתמש.


Hot Tags: גומי גיליון מאט צבע, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה