תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
גיליון

גיליון

גיליון outsole גומי גומי גיליון outsole ידע חומר בלעדי ראשית, את הסוליות של החומר: סוליות של המבנה הוא מורכב למדי, במובן רחב, יכול לכלול את outsole, midsole ואת העקב ואת כל החומר התחתון. על פי תחושה צרה, הבלעדי מתייחס הבלעדית, ...

גיליון outsole גומי

2015年新产品图片 04.JPG

גומי גיליון outsole ידע

חומר בודד ראשית, את הסוליות של החומר: סוליות של המבנה הוא מורכב למדי, במובן רחב, יכול לכלול את outsole, midsole ואת העקב ואת כל החומר התחתון. על פי תחושה צרה, היחיד מתייחס היחיד, המאפיינים הכלליים של הסוליות הרגילות של החומר צריך להיות עמיד ללבוש, מים, שמן, חום, לחץ, התנגדות השפעה, גמישות טובה, קל להתאים את הרגל היא צורה לא קל לשנות, בידוד, קל לספוג לחות, וכו ', אלא גם לקשור עם הסוף, תוך הליכה על תפקיד הבלם לא להחליק וקל לעצור ותנאים אחרים. סוגים רבים של חומרים המשמשים את הסוליות ניתן לחלק לשני סוגים של חומר בסיס טבעי וחומר בסיס סינתטי. חומר בסיס טבעי, כולל עור טבעי, במבוק, עץ, חומר בסיס סינתטי כולל גומי, פלסטיק, גומי ופלסטיק חומרים מרוכבים, עור ממוחזר, קרטון גמיש וכן הלאה.


(א) backsole עור טבעי הוא ייצור של נעלי עור טבעי, outsole, insole של עור מיוחד. על פי חומרי הגלם המשמשים, הם יכולים להיות מחולקים עור צהוב, עור תאו, עור pigskin, וכו '; על פי שימושים שונים ניתן לחלק עור outsole, בתוך עור, עור עם הראשי, עור עם Baotou וכו '; על פי שיטת השיזוף שלה שונה, זה יכול להיות מחולק כרום עור שזוף, עור שזוף, בשילוב עם עור שזוף; על פי רמות שונות שלהם חלקים, אבל גם יכול להיות מחולק עור cowhide, כיסוי ראש שוורים, עור פרה, כתף עור וכן הלאה. המאפיינים של עור טבעי: כמו שיטת שיזוף עור טבעי שונה, עם הביצועים הוא לא אותו דבר, כל אחד עם המאפיינים שלו. ① המאפיינים של עור שזוף ירקות הוא: עור עור עבה, קשה על מסמרים גדולים, גדולים, אבל גם פחות ספיגת מים, גמישות. עם זאת, ביצועי עור סיבולת עור שזוף הוא גרוע. ② כרום תכונות שיזוף עור הם: ללבוש התנגדות, ספיגת מים, חוזק גבוה, עמידות חום טוב. ③ שילוב של שיזוף בסוף המאפיינים: הביצועים של פני השטח ואת עור שזוף ירקות הוא בעצם אותו דבר, אבל התנגדות חום, ללבוש התנגדות נכסים אחרים גדלו.


Hot Tags: גיליון outsole גומי, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה