תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
גיליון רגיל גומי

גיליון רגיל גומי

גיליון רגיל גומי גואנג-דונג Liyu-Yibao הנעליים חומר ושות' בע מ, הממוקם בעיר צ'אנג־אן, דונגגוואן עם שטח של 30 אלף מ ר, מחזיקה מספר קווים של גומי סולה, אשר יש לו את היכולת לייצר סדין גומי למעלה למשבצת 200 אלף מטר לחודש. פשוט...

גיליון רגיל גומי

גואנג-דונג Liyu-Yibao הנעליים חומר ושות' בע מ, הממוקם בעיר צ'אנג־אן, דונגגוואן עם שטח של 30 אלף מ ר, בעל מספר רב של קווים של גומי סולה, אשר יש לו את היכולת של הפקת גומי סדין עד 200 אלף מ"ר לחודש.

 

גיליון רגיל גומי ידע


גומי תחתון (RB): חם דחיסה דפוס, גומי, גומי ממוחזר. שוקל, לא עמידים בפני שמן, שהמודעות התחתון ודאי קשה על פני השטח מתאים, קל לקצר כאשר מחממים, הצבע הוא לא עקבי


יתרונות: טוב ללבוש התנגדות, החלקה, גמיש, לא קל לשבור, רכות טובה, סיומת טובה, הצטמקות ויציבות, קשיות טובה, כיפוף טוב, עמיד למים.


חסרונות: כבד, קל לירוק קרם (בעיות איכות), לא קל מפני קורוזיה (בעיות סביבתיות); לא קשה, בקלות פירסינג; לנשימה, hygroscopicity זה לא טוב, מפחד שמן ספוג, לא צריך להיות תחנת הדלק של המכונית, המגע עם השמן במקום ללבוש.


גומי מוקצף משקל קל יותר מאשר הגומי בסוף, ריח כמו גומי, עם האצבעות בזמן, פני השטח ריבאונד באופן משמעותי מאשר הממוצע סוליות, ללבוש התנגדות הוא עני.


Hot Tags: גיליון רגיל גומי, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מחיר מותאם אישית, נמוך, זול, בתפזורת
חקירה