תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
גיליון גומי שחור

גיליון גומי שחור

גיליון גומי שחור מגוון רחב של סוליות חומר מגולגל חומר, עם סוליות TPR, סוליות MD, MD גומי, סוליות EVA, outsole גומי, סוליות PVC, סוליות PU, סוליות RB, סוליות RS, סוליות TR, סוליות TPU , סוליות פלסטיק. הסבר את המושג הבא: MD, EVA ראשית לומר ...

גיליון גומי שחור

IMG_0087-(2).png


גיליון גומי שחור

מגוון רחב של סוליות חומר
חומר יחיד מגוון, עם סוליות TPR, סוליות MD, MD גומי, סוליות EVA, outsole גומי, סוליות PVC, סוליות PU, סוליות RB, סוליות RS, סוליות TR, סוליות TPU, סוליות פלסטיק.


הסבר את המושג הבא:


MD, EVA


ראשית לומר מה הוא MD: מודל או דרקון PHYON קולקטיבי


2. אז מה פיילון: (הידועה בשם הדרקון) הוא סוג של חומר לעשות את הסוליות של הנעליים המשמשות באופן כללי, השימוש בדחיסת חום קצף EVA עשוי מחומרים מעורבים (EVA בלחץ משני מוצרים יצוק) אור, ביצועים אלסטיים סייסמיים הוא טוב, קשיות נשלטת על ידי טמפרטורת קצף.


3. אז מה EVA: אתילן ויניל אצטט - סיבי ויניל אצטט. סינתזה כימית קלה וגמישה של חומרים.


אז: MD סוליות בתוך חייב להכיל EVA, MD סוף נקרא גם סוף PHYLON. כגון MD = EVA + RB או EVA + RB + TPR כמה נעליים הן RB + PU וכן הלאה.


RB, PU, ​​PVC, TPU, TPR, TR


1. מה RB: RB הוא קיצור עבור גומי אנגלית (גומי); גומי מכיל גומי טבעי, גומי סינתטי (ראה נספח I לפרטים נוספים). גומי: משמש במגוון של נעלי ספורט outsole.


2. מה זה PU: פוליאוריתן גבוהה מולקולרית משקל חומר סינתטי פוליאוריטן, המשמש לעתים קרובות בצפיפות גבוהה, חומרי קצף מבוססי מבוסס ב midsole.


3. מה זה PVC: פוליוויניל כלוריד PVC, טבעי שקוף צהבהב, מבריק. הלבנה בקפל תופיע.


4. מה הוא TPU: שם מלא של פוליאוריטן תרמופלסטיים תרמופלסטיים (Thermoplastic פוליאוריתן), שהוא diisocyanate ו polyols macromolecular, מרחיבי שרשרת שנוצר על ידי התגובה של חומרים פולימר ליניארי.


5. מה TPR: גומי תרמופלסטיים, חומר המשלב את המאפיינים של גומי תרמופלסטיים עם תכונות של גומי יכול להיות מעובד ממוחזר כמו thermoplastics. זה יכול להיות יצוק באמצעות פלסטיק קונבנציונאלי להרכיב מכונות, דפוס שחול, מכה מכה עשוי מוצרי גומי.


6. מהו TR: TPE וחומרים סינתטיים גומי, עם הופעת דפוסים יותר, להרגיש טוב, צבע יאן, לסיים חלקה, תוכן טכני גבוה, אבל גם יכול להיות 100% ממוחזר, הם ידידותיים לסביבה סוליות נעליים.


זיהוי בלבד ומאפיינים של החומרים:


על PU, PVC, TPR, הכרה גומי!


PU הוא הקל ביותר ואת רוב ללבוש עמידים, כמובן, המחיר הוא היקר ביותר.


PU סוליות החומר טובים מאוד, קל מאוד ביד, החורים על החלק האחורי של הבלעדית הם עגולים.


חומר PVC סוליות בידיים מאשר TPR כבד.


TPR נעל סוליות גמישות עדיפה על PVC, סוליות של המשרד להחזיק, נופל באופן טבעי, אם זה יכול להקפיץ אותו TPR


סוליות חומר PVC הם זול יותר מאשר TPR, אבל האיכות היא לא טובה, במיוחד בחורף, קל לשבור את הסוף.


סוליות נעל PVC יש תכונה כי אין חור הזרקת, כמו גם ריח עם האף, יש טעם. שים הרבה זמן, אחר-כך הדברים הלבנים הארוכים.


המשטח היחיד של TR הוא בהיר מאוד, קשה יותר מאשר סוליות TPR רגיל, ו- TR יש חורים הזרקת יותר מאשר TPR.


משקל: גומי (גומי) החשוב ביותר, PU, ​​EVA הקל,


חומר: PU יקר, EVA, TPR בינוני, PVC הזול ביותר,


תהליך: TPR הוא נוצר, ו PVC להיות מעובד, ABS הוא בדרך כלל נעלי עקב גבוהה, יקר וקשה,


יישום: PVC משמש יותר בחומר או בחלקים שאינם במשקל, או ליצור נעלי ילדים; PU עור ניתן ליישם את הבד של הנעלה או לשאת את המשקל של האתר. בשקית, עור PVC מתאים יותר. הסיבה לכך היא כי הפריטים בשק שונים מאלה שחוקים הנעליים ולא להקרין חום; לא צריך לקחת משקל אישי.


PU, ההבחנה PVC קל יחסית, מהפינה של בד התחתונה של PU הוא הרבה יותר עבה PVC, יש הבדלים להרגיש, PU מרגיש רך; PVC מרגיש קשה יותר; יכול לשמש גם לשרוף אש, טעם של פו הוא הרבה יותר קל מאשר הטעם של PVC.


נספח א:


1, גומי טבעי


גומי טבעי נגזר בעיקר עץ גומי קלובר, כאשר העור של עץ הגומי הוא חתך פתוח, זה יהיה לזרום מיץ חלבי, שנקרא לטקס, לטקס על ידי עיבוי, כביסה, להרכיב, ייבוש כי גומי טבעי.


גומי סינטטי נעשה בשיטות סינתטיות, תוך שימוש בחומרי גלם שונים (מונומרים) ניתן לסנתז סוגים שונים של גומי.


2, יוניברסל גומי


מתייחס חלק או את כל הגומי המשמש במקום גומי טבעי, כגון גומי בוטאדיאן סטירן, גומי butadiene, גומי איסופרין, וכו ', בעיקר לייצור צמיגים ומוצרי גומי תעשייתי כללי. הביקוש הכללי גומי הוא גדול, הוא הזנים העיקריים של גומי סינתטי.


סטירן בוטאדיאן:


סטירן בוטאדיאן גומי (SBR) הוא קופולימר של בוטאדיאן סטירן. זהו הנפוץ ביותר לשימוש כללי גומי סינתטי עם SBR, SEB ואלסטומר תרמופלסטיים (SBS).


בוטאדיאן גומי:


בוטאדיאן הוא מוכן על ידי פילמור פתרון, גומי butadiene יש התנגדות קר במיוחד מעולה, עמידות שחיקה וגמישות, אבל יש גם תכונות אנטי אייג 'ינג טוב. הרוב המכריע של גומי butadiene לייצור צמיגים, חלק קטן לייצור מוצרים קרים, ריפוד חומרים קלטת, נעלי גומי וכן הלאה. החיסרון של גומי butadiene היא כי ההתנגדות מדמיע הוא עני ההתנגדות החלקה רטוב לא טוב.


גומי איסופרן:


גומי איזופרין הוא שם קצר עבור גומי polyisoprene, המיוצר על ידי פילמור פתרון. גומי איזופרן, כמו גומי טבעי, יש גמישות טובה עמידות שחיקה, עמידות חום מעולה ויציבות כימית טובה. איזופרין גומי גלם (גלם) כוח היה נמוך משמעותית מאשר גומי טבעי, אבל את האיכות של אחידות, עיבוד ביצועים מעולה גומי טבעי. גומי איזופרן ניתן להשתמש במקום גומי טבעי כדי להפוך את הצמיגים משאית מחוץ לכביש הצמיגים. זה יכול לשמש גם כדי לייצר סוגים שונים של מוצרי גומי.


גומי איסופרן:


אתילן פרופילן גומי ואתילן כמו סינתזה חומר גלם הראשי, אנטי אייג 'ינג, בידוד חשמלי עמידות האוזון מצטיינים. אתילן פרופילן גומי יכול להיות מספר גדול של שמן מלא ומלא פחמן שחור, מחירי מוצרים נמוכים, אתילן פרופילן גומי יציבות כימית, עמידות שחיקה, גמישות, עמידות שמן וסטירן בוטאדיאן גומי קרוב. אתילן פרופילן גומי משמש למגוון רחב של מטרות, ניתן להשתמש בצמיג הצמיג, קלטת צינור ומרכיבים הרכב, אלא גם עבור חוט, נדן כבל בלחץ גבוה, בידוד גבוה חומרי בידוד. ניתן גם ליצור נעלי פלסטיק, מוצרים סניטריים ומוצרים אחרים בצבע בהיר.


נאופרן:


זה chloroprene כמו חומר הגלם העיקרי, על ידי homopolymerization או כמות קטנה של copolymerization מונומרים אחרים. כגון חוזק מתיחה גבוה, התנגדות חום, עמידות אור, עמידות ההזדקנות מעולה, עמידות שמן הם טובים יותר מאשר גומי טבעי, גומי בוטאדיאן סטירן, גומי butadiene. יש התנגדות להבה חזקה מעולה נגד דליקות, יציבות כימית גבוהה, עמידות מים טובה. החיסרון של ניאופרן הוא בידוד תכונות חשמל, התנגדות קר עניים, חוסר יציבות גומי גולמי אחסון. Neoprene משמש למגוון רחב של מטרות, כגון עורלה ועטיפה החגורה, חוטים וכבלים, כמו גם שמן עמיד צינורות, אטמים, ואת הציוד עמיד כימיקלים.


קוד סוג גומי:


NR: גומי טבעי גומי Natutal


IR: גומי איסופרין פוליסופרין


SBR: קופולימר סטאטרן בוטאדיאן


BR: Polybutadiene


IIR: בוטיל גומי


EPDM: גומי פרופילן אתילן


CR: Polychloroprene


NBR: גומי ניטריל


PU: גומי Urethane


CSM: פוליאתילן היפלון


ACM: גומי Acrylate Polyacrylate גומי


ECO: Epichlorohydrin


SI: גומי סיליקון


FPM: פלואורו פחמן גומי


HNBR: הידריגנט ניטריל


FLS: גומי סיליקון פלואור


Hot Tags: גיליון גומי שחור, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה