תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
3mm גיליון גומי

3mm גיליון גומי

3mm גיליון גומי תהליך ההזמנה · חקירה · הצעת מחיר · אישור לדוגמה · ביצוע חשבונית · ייצור גורפת · פיקוח איכות · העברת היתרה · משלוח מטענים · עמילות מכס · תביעה מטענים 3mm גומי sheetknowledge יש שילוב פשוט יותר של חומרים לייצור נעליים, תרמופלסטיים. ..

גיליון גומי 3 מ"מ

תהליך הזמנה

·חֲקִירָה

·ציטוט

· אישור לדוגמה

· ביצוע חשבונית

·ייצור בכמויות גדול

· פיקוח איכותי

· העברת יתרה

· משלוח מטענים

·בדיקת מכס

· תביעת מטענים

3mm גומי sheetknowledge

יש שילוב פשוט יותר של חומרים לייצור צחצוח, פוליאוריטן תרמופלסטיים פוליאוריטן, אשר משתמשת שכבה דקה של ייצור נעל פוליאוריטן תרמופלסטיים, השימוש פוליאוריטן בסופו של דבר. בנוסף תכונות פיזיות מצטיינים שלהם, outsoles הנעליים עשוי פוליאוריטן תרמופלסטיים לענות על הצרכים של העיצוב המודרני. ניתן לייצר סוליות שקופות או סוליות צבעוניות במהלך תהליך היצירה הישירה.


בנוסף, אין כמעט איפוק שהוטל על המעצב בסגנון מגולף, ואפילו סוליות רב צבעוניות עם תכונות נעליים אתלטי יכול להיות חסכוני מאוד בתהליך הייצור. אחרון אך לא המעטה, הוא שכבה כפולה סוליות החלו פוליאוריטן / פוליאוריטן חומרים המשמשים לייצור של שכבה כפולה סוליות, אשר סוליות שתי שכבות עשויים פוליאוריטן. במקרה של outsole, חומר פוליאוריטן צפופה במיוחד יש להשתמש, וכן, עבור midsole, קצף פוליאוריטן יש לבחור לשיקולי נוחות. עם הטכנולוגיה החדשה DESMA, ציוד סנדלר מבטיחה כי התעשייה במערכת מכנית אחת עם גומי, פוליאוריטן תרמופלסטיים פוליאוריטן תגובתי (PUR) תהליך חסכונית ביותר. בכל פעם שיש בעיה בהנדסת ייצור, בחומרים, בעיצוב עובש ובהתאמה של פרמטרי התהליך לסוג הנעליים המיועד ומבנה ההפקה הנוכחי, DESMA יכולה לספק מומחיות מקיפה, התמחות מתאימה והתמקדות בלקוחות.


Hot Tags: 3mm גיליון גומי, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה