תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
מוצא של גומי ואת ההרכב של גיליון גומי.
Apr 25, 2017

על פי הספרות, את הכדור של גמישות של מעולה, אלא גם לבקר את העם הספרדי חושב כי עורות אלה יש רוחות רעות אחוז. הגומי משמש גם רצועה עבור החזקת ידית עץ על אבן או מכשיר מתכת, וכן מילוי עבור הידית.

מאיה יכולה להשתמש בגומי כדי ליצור נעליים. למרות שהאינדיאנים אינם פולנים את הגומי באופן רשמי כאנשים מודרניים, הם עדיין יכולים להשתמש בחומר אורגני כדי להגיע לאפקט משוער, כגון ערבוב תחליבים לא מעובדים לסוגים שונים של סאפ או מיץ ראטאן.

כמה שימוש ברזילאי הילידים של גומי לעשות בד עמיד למים. נשמעה רוח שהפורטוגלים לקחו את הבגדים האלה למולדת, הבחור נבהל, התוצאות הוטלו על ביצוע כישוף ומשפט.

גומי לתוך בריטניה, מצאנו כי חומר זה יכול להיות יעיל מאוד כדי לנגב את העיפרון השמאלי עקבות. אז עכשיו גומי גומי אנגלית משמש גם כדי לתאר את המחק. מצחיק הוא כי הרגלי האמריקאי של היום למחוק מחק הכותרת, גומי שימש לתיאור הקונדום.

גומי טבעי מגיע עץ הגומי שלושה עלים לספק את הגומי המסחרי ביותר. זה יהיה מופרש על ידי הרבה נזק כאשר תחליב גומי עשיר sap. בנוסף, עצי תאנה וכמה צמחים של Euphorbiaceae יכול גם לספק גומי.

גרמניה במלחמת העולם השנייה, כי אספקת גומי היה ליירט, נבדק מן הצמחים האלה כדי להשיג גומי, אבל מאוחר יותר השתנה לייצר גומי מלאכותי. תחילתו של עץ הגומי נולדה בדרום אמריקה, אבל באמצעות השתלה מלאכותית, ועכשיו בדרום מזרח אסיה יש גם הרבה עצי גומי.

למעשה, אסיה הפכה את הגומי החשוב ביותר אי פעם. גומי עשוי חרצית כסף ניתן לחתוך רגיש. חומרים אחרים על גומי למרות הגומי הוא עכשיו יותר ממחצית המדריך, אבל גומי טבעי עדיין באזורים מסוימים חשוב מאוד, כגון תעשיית הרכב והצבא.