תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
סיווג של גליונות גומי עמיד
Apr 25, 2017

מחלקה של גיליון גומי עמיד מאופיין התנגדות שמן ללבוש התנגדות בכלל, עמיד למים, shockproof, נגד החלקה הביצועים הוא טוב יותר. משמש בעיקר כמה עיבוד מכני, ייצור בתעשייה, רכב ובניית ספינות, מפעלים כימיים, בעיקר עבור הקרקע, המדרכה של השולחן, לשחק שמן, מים, אפקט נגד החלקה, כדי למנוע מגע ישיר עם הקרקע הנגרמת על ידי נזק המוצר הגנה על הקרקע או השולחן פגום על ידי חפצים כבדים.

Class B שמן עמיד גיליון גומי עשוי 30% ~ 60% גומי nitrile בתוספת סטירן בוטאדיאן גומי וגימור מילוי, סבירים. Class B שמן עמיד גיליון גומי של תכונות פיסיקליות מכניות של טוב, בינוני של שמן; עם איטום, ללבוש התנגדות, התנגדות לרעש, שיעור דחיסה נמוך של היתרונות של נמוך. זה יכול לשמש במדיום שמן (שמן, שמן הידראולי, שמן סיכה, שמן צמחי) לעשות חותמות, בעיקר לעיבוד אטם, הציפוי בטנה, בטנה sandblasting וארגונים אחרים התומכים עיבוד, בידוד גיליון גומי ומגע עם גריז, שחיקה דרישות של תחנות עבודה גבוהות יותר, קרקע, מוצרים אלקטרוניים, שימוש ארוך טווח של תשתית.

Class C שמן עמיד גיליון גומי עשוי יותר מ 70% גומי nitrile ו מילוי. Class C שמן עמיד גיליון גומי עמידות מעולה שמן, עמידות בטמפרטורה גבוהה, יכול להיות 120 מעלות טמפרטורה גבוהה שמן בינוני (שמן, דיזל, בנזין, חומרי סיכה) להשתמש. כמו חותם שמן חלקים סטנדרטיים מיוצרים על ידי מפעלי ייצור חותם ישירות, רק כמה חתיכות גדולות לא סטנדרטיות של חותמות שימשו על C בכיתה שמן עמיד גיליון גומי, ולכן השימוש של C- עמיד שמן גומי צלחת טווח צר, המחיר יקר יותר. משמש בעיקר עבור ניקוב כמה אטם עמיד שמן גבוהה, כמו טנק, צינור הנפט שימוש אטום.