תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
קנה גומי צלחת שיטה
Apr 25, 2017

ראשית, להסתכל על המראה של איכות גיליון גומי. ראשית להסתכל על צבע של גיליון גומי, צבע צבע גומי צבע זהוב צהוב, גוף שלם שקוף, צלחת גומי פחמן הוא ברונזה או חום, צבע מואר מבריק. עם קשיחות מתונה, חומצה תכונות אלקליות. יכול להיות בטמפרטורה של 30 ~ +60 º 20% בין חומצה (אלקלי) עבודה נוזלית. שימושים: ניתן להשתמש עבור ניקוב מגוון של חומצה דרישות אלקליות של ביצועים איטום טוב יותר של האטם.

שנית, לבדוק את איכות הגומי סדין צבע. הרצפה להציב את היתרונות האור כדי לראות אם את פני השטח של הבועה, pitting, כתום קליפת התופעה, להסתכל על הצבע הוא עשיר, מלא, חלקה. לדוגמה, את פני השטח של הצלחת בסגול, עבור לוחית לחץ גבוה למכירה. לכן, הרכישה בנוסף לבדוק את המראה של איכות, הקביעה העיקרית של חוזק מתיחה יכול להיות. בכיוון הרוחבי של הצלחת, ליירט 200mm × 20mm מדגם 3, במבחן ראלי, אתה יכול להבין אם זה זול, לחתוך פינות.

שלישית, האיכות הטבועה של הסדין הגומי מבט ראשון על החומר ניתן להשתמש בעין ואת העין להציג, אם הרצפה בידיים של המצית, השימוש בידוד גומי הלוח הוא במכרז במכרז; אם מבט העין של המרקם מטושטש, המציין כי במבוק הוא לא טרי, האם במבוק מבוגר. גומי ניטריל יש עמידות מצוינת מזוט וממיסים ארומטיים ומאפיינים אחרים, אך לא עמיד קטונים, אסטרים פחמימנים כלור מדיה אחרים, כך שמן מוצרים חותם להשתמש ניטריל גומי מבוסס.

רביעית, את הרעיון אם המבנה של צלחת גומי איזון סימטרי של צלחת גומי בשני הקצוות של החתך, אם כדי לעמוד בעקרון של איזון סימטרי, אם המבנה יציב.

5, לראות את רצפת הגומי של שכבת הרצפה ואת הדבק בין השכבות הוא חזק עם שתי הידיים נשבר, אם יהיו מרובד. גומי סיליקון יש עמידות גבוהה לטמפרטורה גבוהה ונמוכה, התנגדות האוזון ואת ההתנגדות מזג האוויר, ב -70 ℃ ~ +260 ℃ טווח טמפרטורת ההפעלה כדי לשמור על השימוש הייחודי של גמישות והתנגדות לאוזון, מזג האוויר ולכן קצת, מתאים הייצור של מוסדות תרמיים ב אטם הנדרש, כגון מקור אור חזק החותם בטנה, רפידות שסתום וכן הלאה.