תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
גליונות גשמי הבלעדית הנעל

גליונות גשמי הבלעדית הנעל

נעליים גליונות גשמי הבלעדית הנעל גליונות גשמי הבלעדית ידע קודם, outsole של החומר משמש בדרך כלל בגומי טבעי או סינתטי גומי חיזוק סוכן. כי outsole ממוקם בתחתית החיצוני של הנעל, לשחק טוב נגד החלקה, ועמיד,...

גליונות גשמי הבלעדית הנעל

mmexport1496207618719.jpg

ידע הבלעדית גליונות גשמי הנעליים

ראשית, outsole של החומר משמש בדרך כלל גומי טבעי או גומי סינתטי והסוכן חיזוק. כי outsole ממוקם בתחתית החיצוני של הנעל, לשחק השפעה טובה של החלקה, עמיד, נגד קורוזיה. היתרון של גומי טבעי הוא כי הוא מאוד רך, גמיש ולא טובה, אך החיסרון הוא גם ברור כי ההתנגדות ללבוש אינה טובה מאוד. כדי להפוך החסרונות של גומי טבעי צריך להשתמש גומי סינתטי אחרים כדי להשיג את הביצועים הכוללים יותר, כגון הוספת BR כך הסוליות ועמיד יותר.


Outsole טכנולוגיה:


ללא סימון, זו היא הנפוצה ביותר, כלומר אין עקבות, סוליות החיכוך קומה לא יעזוב עקבות של הרצפה המלוכלכת. באפשרותך להשתמש בכפות החיכוך על נייר לבן כדי לבדוק.

adiWEAR, מה המשמעות של סופר עמיד חומר גומי רגילים דין הבלעדית ללבוש אובדן של פחות מ- 80 מילימטר מעוקב, גומי עמיד דין חיכוך הפסד של פחות מ 40 מילימטרים מעוקבים. בדרך כלל אין להשתמש גומי סופר עמיד כל כך אבל כל סולה, עבור חלקים גדולים של חיכוך כגון העקב, קדמת כף הרגל, וכו ', מקומות אחרים עם גומי רגילים.שנית, הסוף של החומר בשימוש הסוליה הפנימית נעלי ספורט הוא בעיקר PHYLON הסוליה הפנימית אווה בסופו של דבר. למעשה, השניים נעשים עם אווה בסופו של דבר, אבל למה יש הבדל בין מה זה אומר? פילון מקורו בארצות הברית, הנעליים המוקדם נקראים PHYLON הסוליה הפנימית, אין EVA midsole, פילון midsole, ולאחר מכן עם התפתחות רציפה לנעלים למפעל טייוואן, דרום קוריאה הגדולות מותג הנעלה מוצר פיתוח עבור מקור השם של הסוליה הפנימית שיטתית יותר, זה מה שאנו מכנים כעת אווה הסוליה הפנימית. החברה ממוקמת ב:

להלן אני אדבר על ההבדל בין EVA midsole PHYLON הסוליה הפנימית. עכשיו להשתמש ביותר ב הסוליה הפנימית היא הסוליה הפנימית פילון, התכונה הגדולה PHYLON אלסטיות קל, טוב, יש טוב ריפוד הביצועים, פילון נקרא מוקצף משנית. אווה הסוליה הפנימית היא גם בהיר מאד, אבל את ריפוד הביצועים והגמישות הרבה פחות מאשר PHYLON הסוליה הפנימית, המחיר הוא נמוך בהרבה מאשר PHYLON, EVA midsole נקרא קצף. הסיבה שהן אותן תכונות ושמות שונים, ביצועים שונה, כי פילון קצף משני, אמנם אווה קצף. רוב הנעליים כדורסל עם הסוליה הפנימית PHTLON, תוך כדי ריצה נעליים משמשים אווה הסוליה הפנימית. החברה ממוקמת ב:

. מונחון:

(1) קצף: הזרקת חומרים / הזרקת עובש מחוממים באמצעות חום גבוה לאחר ויוצרים הסוליה הפנימית של הנעל, שנקרא הסוליה הפנימית של קצף, אשר EVA midsole. החברה ממוקמת ב:(2) קצף משני: אחרי החומר מוזרק כייר, זה נקרא המשני קצף midsole הטמפרטורה הגבוהה שני חימום וירי הסוליה הפנימית, אשר בדרך כלל מתייחסים כאל PHYLON הסוליה הפנימית. החברה ממוקמת ב:

אווה בכללותה יוצא זול, רק התחיל ללבוש נעליים מרגיש רך מאוד, נותן את הרושם הראשוני הוא נהדר, אבל זמן רב, עשויים לחוש סוליות עקבות, הביצועים גם ירידה גדולה. PHYON הוא עשוי EVA, אבל הרבה של תהליך מסובך, העלות היא הרבה יותר יקר. כל ההיבטים של ביצועים הוא הרבה יותר טוב. יצוין, כי זה לא אומר כי אווה הוא נחות פילון. ניתן לומר כי ההופעה PHYLON תחת תהליך זהה + חומר הוא טוב יותר מזה של אווה, אבל בשל הבדלים טכנולוגיה וחומרים, חלק מהביצועים אווה הוא טוב יותר מאשר הסוליה הפנימית PHYLON רגיל. החברה ממוקמת ב:בנוסף PHYLON הסוליה הפנימית EVA midsole, PU הסוליה הפנימית היא גם נפוצה מאוד, PU הסוליה הפנימית הוא היתרון הגדול ביותר של גמישות, קשיחות, עדיף, החסרון הוא הצפיפות של יותר עמידים בפני הידרוליזה המסכן צהוב.טכנולוגיה midsole:adiPRENE: טכנולוגיה, אלסטיות נמוכה, על העקב, ריפוד אנשים יכול לזעזע לאחר הנחיתה, נחיתה יציבה יותר, אנשים לא תרעד.adiPRENE +: טכנולוגיה אלסטי, להיפך. על קדמת כף הרגל, רגליים קשה שליטיו, תוכל מיד ריבאונד, אנשים התחילו במהירות.


Hot Tags: הנעליים הבלעדית חומר סדינים, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מחיר מותאם אישית, נמוך, זול, בתפזורת
חקירה