תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
קצף גומי גיליון מחיר

קצף גומי גיליון מחיר

קצף גומי גיליון מחיר גומי קצף גיליון מחיר ידע קצף סיליקון גומי הוא חומר אריזה קל משקל אידיאלי עבור יציבות תרמית גבוהה, בידוד תרמי טוב, בידוד, עמידות לחות והתנגדות הלם, במיוחד בתדרים גבוהים מגוון של רכיבים אלקטרוניים, ...

קצף גומי גיליון מחיר

LY-2014-NEW-(24).jpg

קצף גומי גיליון ידע מחיר

גומי סיליקון קצף הוא חומר אריזה קל משקל אידיאלי עבור יציבות תרמית גבוהה, בידוד תרמי טוב, בידוד, עמידות לחות והתנגדות הלם, במיוחד בתדרים גבוהים מגוון רחב של רכיבים אלקטרוניים, מכשירים, מטרים, כלי מטוס גלגל יכול לשחק "לחות, הלם , קורוזיה "של ההגנה" שלוש הגנות ". בנוסף, זה יכול לשמש חומר מילוי עבור כריך בידוד תרמי חומר floatation וחומר אטימה באווירה ערפל מלח. קצף גומי סיליקון ברפואה יכול לשמש גם אורטופדי מילוי, תיקון וחומר לבוש.


דאו קורנינג תאגיד בארצות הברית כדי לענות על דרישות קו הילוכים אש, פיתחה מעכב להבה RTV סיליקון קצף גומי DC3-6548. זה גומי סיליקון קצף משמש בעיקר עבור איטום אש של חוטים וכבלים חולפת עובר (כגון חורים גגות, קירות, בניינים וכדומה), ואת הביצועים מעכב להבה הוא טוב מאוד. מדד החמצן הגבול מגיע 39 (רוב הפלסטיק יש מדד גבול של רק 20), חיי השירות של עד 50 שנים. כיום, זה מעכב להבה RTV סיליקון גומי כבר בשימוש נרחב תחנות כוח גרעיניות, מרכזי מחשבים, offshore שמן rigs ותנאים סביבתיים קשים אחרים או דרישות גבוהות במיוחד של אש.


Hot Tags: קצף גומי גיליון מחיר, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מותאם אישית, מחיר נמוך, זול, בתפזורת
חקירה