תיצור איתנו קשר
TEL: + 86-769-85536565
דואר אלקטרוני: sales01@liyuyibao.com
כתובת: No.15 Shuanglong כביש, Xiaobian המחוזי, Chang'an טאון, דונגגוואן, גואנגדונג, סין
גיליון קצף בצפיפות גבוהה

גיליון קצף בצפיפות גבוהה

צפיפות גבוהה קצף גיליון צפיפות גבוהה קצף גיליון ידע גומי אטם גומי אטם א גיליון מוצר גומי שמשמר בין שני משטחים נייח של מקורבות מתכת או קשר אחר. שהמודעות שיטה יכול לשמש, יכול להיות גם סרט נרפא ריפוי. יכול להיות בשימוש נרחב במגוון של מכונות...

גיליון קצף בצפיפות גבוהה

高发泡A1.jpg

צפיפות גבוהה קצף גיליון ידע

גומי אטם גומי אטם א גיליון מוצר גומי שמשמר בין שני משטחים נייח של מקורבות מתכת או קשר אחר. שהמודעות שיטה יכול לשמש, יכול להיות גם סרט נרפא ריפוי. יכול להיות בשימוש נרחב במגוון רחב של ציוד מכני, אניה, איטום, ריפוד ואפקטים אחרים.


באופן רשמי, אטמים אטם גומי נפוצים כוללים: שיבות שטוחות גומי, גומי טבעות O, פלסטיק שיבות שטוחות, אטמים אריזה PTFE, gaskets גומי אסבסט, שיבות שטוחות מתכת, מתכת אטמים מיוחדים, מתכת אטמים העורלה, פצע אטם וכן הלאה.


דיסקיות גומי: דפורמציה קלה, קומפקטית, ללא מאמץ, אבל הלחץ, התנגדות טמפרטורה עני, רק עבור חיישני לחץ, טמפרטורה המקום לא גבוהה. גומי טבעי יש חומצה מסוימים, אלקליות ההתנגדות, השימוש של טמפרטורה לא יעלה על 60 ℃; אטומה יכול גם להיות עמיד בפני חומצה כלשהי, טמפרטורה 80 ℃; שמן גומי nitrile, לרשות 80 ℃; פלואור גומי עמידות בקורוזיה. זה טוב, התנגדות טמפרטורה ביצועים מאשר הגומי הממוצע, יכול לשמש 150 ℃ בינוני.


Gaskets גומי: סעיף הצורה היא מעגל מושלם, אפקט חזק העצמי מסויים, אפקט איטום הוא טוב יותר מאשר יתד נגדית, כוח קטן יותר.


Hot Tags: קצף בצפיפות גבוהה סדין אחד, סין, מפעל, ספקים, יצרנים, מחיר מותאם אישית, נמוך, זול, בתפזורת
חקירה